KUDY K NÁM

Autem po D1 od Brna

Využijte sjezd z dálnice Exit 2 směr Opatov. Dojeďte na velký kruhový objezd a odbočte druhým výjezdem vpravo směr „Hostivař“. Pokračujte rovně na druhou světelnou křižovatku, odbočte vlevo a po 300 metrech uvidíte po pravé straně Hotel TJ Chodov Praha. Parkovat můžete přímo u hotelu na nehlídaném parkovišti.

Autem po D1 z centra Prahy

Opusťte dálnici výjezdem na Nákupní centrum „OC Chodov“ (za Exitem 1). Vyhněte se vjezdu do garáží a na světelné křižovatce odbočte doprava. Na kruhovém objezdu pod mostem pokračujte rovně a po několika stech metrech minete po levé straně plavecký bazén „Jedenáctka VS“ a poté již uvidíte po levé straně Hotel TJ Chodov Praha. Parkovat můžete přímo u hotelu na nehlídaném parkovišti.

Městskou hromadnou dopravou

Využijte linku metra „C“ do stanice Chodov. Dále přestupte na autobusovou linku číslo 197 nebo 154 směr Háje a vystupte na 3. zastávce „Brodského“. Před sebou po levé straně již uvidíte Hotel TJ Chodov Praha.

Z letiště Václava Havla Praha Ruzyně

Jeďte autobusem číslo 119 na konečnou stanici „Nádraží Veleslavín“, kde přestupte na metro linky A. Dojeďte do stanice „Muzeum“ a přestupte na linku metra C směr Háje. Ve stanici „Chodov“ přestupte na autobusovou linku číslo 197 nebo 154 směr Háje a vystupte na 3. zastávce „Brodského“. Před sebou po levé straně uvidíte Hotel Chodov Praha.