OKOLÍ

JEDENÁCTKA VS

Co by kamenem dohodil z hotelu TJ Chodov, je pro veřejnost otevřen každý den moderní sportovní areál. Těšit se můžete na krytý plavecký bazén, vodní svět s tobogánem, wellness saunový svět a multifunkční sportovní halu.

FREE SOLO

Máte rádi lezení? Navštivte nedaleké lezecké centrum s 18 metrovou lezeckou stěnou, 35 metrovým komínem, vnitřním i vnějším boulderem a také příjemnou restaurací, kde se po náročném sportovním výkonu jistě rádi osvěžíte. Otevřeno mají denně 8 – 22 hodin.

SB CENTRUM

Squash Bowling Centrum nedaleko hotelu TJ Chodov nabízí mnoho sportovně relaxačních aktivit pro jednotlivce i skupiny. V restauraci s venkovní zahrádkou je příjemné posezení s krásným výhledem na vodní plochu.

OC CHODOV

U stanice metra Chodov je jedno z největších a nejvýznamnějších pražských obchodních center. Nikde jinde nenajdete více obchodů, služeb, restaurací a zábavy na jednom místě. Otevřeno 7 dní v týdnu 7 – 22 hodin.

CHODOVSKÁ TVRZ

Na příjemnou procházku můžete z hotelu zamířit také do blízkého parku s historickou Chodovskou tvrzí. Mimo devítijamkového hřiště na dnes velmi moderní discgolf zde najdete restauraci Pavlovín s dětským hřištěm a zajímavá přírodní bludiště.

HOSTIVAŘSKÝ PARK

Ve vzdálenosti akorát tak na procházku se od Hotelu TJ Chodov nalézá nejpříjemnější místo pro rekreaci a koupání – rozsáhlý přírodní park s vodní nádrží Hostivař. Ideální cíl pro výlet pěšky i na kolech.

KONGRESOVÉ CENTRUM

V sousedství Hotelu Chodov Praha se nachází největší kongresový hotel v Evropě, který nabízí 5 velkých sálů a 16 salónků s celkovou kapacitou až 5000 míst pro konání konferencí, seminářů, školení, workshopů a společenských akcí.