ОКРУЖЕНИЕ

JEDENÁCTKA VS

V sousedství hotelu je pro veřejnost otevřen každý den moderní sportovní areál s krytým plaveckým bazénem, vodním světem s tobogánem, wellness saunovým světem a multifunkční sportovní halou.

FREE SOLO

Je vaším koníčkem lezení? Navštivte nedaleké lezecké centrum s 18 metrovou lezeckou stěnou, 35 metrovým komínem, vnitřním i vnějším boulderem a pro doprovod příjemnou restaurací.
Otevřeno denně 8 – 22 hodin.

SB CENTRUM

Squash Bowling Centrum nedaleko hotelu nabízí mnoho sportovně relaxačních aktivit pro jednotlivce i skupiny. V restauraci s venkovní zahrádkou je příjemné posezení s relaxačním výhledem na vodní plochu.

OC CHODOV

U stanice metra Chodov je jedno z největších a nejvýznamnějších pražských obchodních center. Nikde jinde nenajdete více obchodů, užitečných služeb, restaurací a zábavy na jednom místě.
Otevřeno 7 dní v týdnu 7 – 22 hodin.

CHODOVSKÁ TVRZ

Na příjemnou procházku můžete z hotelu zamířit do blízkého parku s historickou Chodovskou tvrzí. Mimo devítijamkového hřiště na discgolf zde najdete restauraci Pavlovín s dětským hřištěm a zajímavá přírodní bludiště.

HOSTIVAŘSKÝ PARK

V docházkové vzdálenosti od Hotelu Chodov je nejpříjemnějším místem pro rekreaci a koupání rozsáhlý přírodní park s vodní nádrží Hostivař. Ideální cíl pro výlet na dvoukolovém vozítku Segway x2, který si u nás můžete zapůjčit.

KONGRESOVÉ CENTRUM

V sousedství Hotelu Chodov Praha se nachází největší kongresový hotel v Evropě, který nabízí 5 velkých sálů a 16 salónků s celkovou kapacitou až 5000 míst pro konání konferencí, seminářů, školení, workshopů a společenských akcí.